21.09.2022 - Harlem Globetrotters

Harlem Globetrotters : Maailma Suurim Spordishow on pärast 5. aastat taas Tallinnas 21.09.2022.
Eestimaa korvpallisõpru on ootamas suur maiuspala. Pärast 5. aastast ootamist on taas 21. Septembril tulemas maailma suurim spordishow Harlem Globetrotters maarjamaa pinnale. Saku Suurhallis aset leidev suursündmus on osa Harlem Globetrottersi 2022 aasta maailmaturneest. Piletid üritusele tulevad müüki 6. detsembri varahommikul. 
Tallinna show on osa nende 2022. aasta suurest maailmaturneest. Üritus on kindlasti suurim spordishow Eestis, kuhu on oodatud kõik väiksed ja suured spordisõbrad, kes tahavad veeta koos oma pere või sõpradega huvitavalt aega. Täpselt nii, nagu on seda nende varasemalel show’del teinud mitmed kuningad, kuningannad, presidendid, kui ka maailma tuntumad meelelahutajad ja filmitähed. See show on tõeline spordisõprade maiuspala, mis ei jäta külmaks kedagi ning pakub huvi ka kõige väiksemale kossufännile. Viimati andsid unustumatu elamuse ja meeldejääva show Harlem Globetrotters 5 aastat tagasi välja müüdud Saku Suurhallis.

Harlem Globetrottersi show on vaieldamatult kõige legendaarsem spordishow maailmas, ning oma ainulaadsuse ja vaatemängulisuse tõttu suudab puudutada emasid, isasid, vanavanemaid ja igas eas noori. Harlem Globetrotters pakub meile kõigile meelelahutust, mis hõlmab endas suurepäraseid korvpallikäsitlusoskuseid, mida on pakutud publikule juba viimased 95 aastat. Nende ajalugu on olnud kirju ning nad on esinenud 122 riigis kuuel erineval kontinendil, pakkudes vapustavalt mängulisi etteasteid ja pöörates ka kõige spordikaugemad inimesed korvpalli usku.

Harlem Globetrotters loodi Chicagos 1920ndatel aastatel sootuks teise nime all, et tutvustada USA-s olevat ööklubi. Alles 1941. aastal võeti suund pakkuda vaatajatele meelelahutuslikku programmi. Shows on osalenud ka maailma suurimad korvpallistaarid, kes on olnud osa Globetrottersi tiimist, paljudele on kindlasti teada nimed Wilt Chamberlain ja Connie Hawkins. Kusjuures ka esimene mustanahaline mängija NBA-s tuli just Harlem Globetrottersist, kui New York Knikcs ostis endale Nat Clifftoni mängijaõigused.

Kõigile kõige suurematele fännidele avaneb ainukordne võimalus soetada endale ka väga piiratud kogus Magic Passe.

21. septembril Saku Suurhallis suure spordishowga esinev Harlem Globetrotters kutsub kõiki tiimiliikmetega mängima ja pilte tegema. Staarkorvpallurid õpetavad kõigile pallitrikke enne põhishow algust Magic Pass ürituse raames.

Vaata videost, kuidas asi välja näeb:
Maailma kuulsaim korvpallishow toob Tallinnasse kogu Harlem Globetrottersi meeskonna, millesse valitakse ainult proffe ja kuhu pääseda on üliraske. Globtrottersite show on kogupereüritus ja korvpallurid on meelsasti nõus oma salanippe näitama ja õpetama.

Põhishowle eelnevale Magic Pass üritusele on oodatud lapsed koos saatjatega. Vanusepiirangut pole, alla 18-aastastel lastel on täiskasvanud saatja kohustuslik ning mõlemal peavad olema põhishow ja Magic Pass piletid.

Kui tahate nende kohta veel teada, külastage kindlasti nende kodulehte www.harlemglobetrotters.com ning usinamad säutsujad saavad nende tegemisele kaasa elada Twitteri vahendusel, kus nende kasutaja on @Globies.
Sooduspiletid on müügil alates 6. detsembrist kuni 31. detsembrini 2021 kõigis Piletilevi müügipunktides. Sülelapsed kuni 5 aastat saavad süles istudes üritusele tasuta. 
Eelmine
We Love The 90´s Tallinn
Järgmine
21.-22.07.2023 - Väinjärve Veepidu