29.07-31.07.2021 - We Love The 90´s Tallinn

WE LOVE THE 90´s / MILLENIUM tuleb juba kuuendat korda ja seekord koos SCOOTERIGA!

Järgmisel suvel leiab Tallinna Lauluväljakul taas aset regiooni üks suuremaid retromuusikafestivale We Love The 90´s, kuid seekord täiesti uues kuues. Kuuendat korda toimuval festivalil jagub artiste seekord lausa kolmele päevale.

Neljapäeval, 29. juulil, alustatakse milleeniumimuusika ehk We Love The Millenium festivaliga. Reedel, 30. juulil, toimub aga eestlaste suure lemmiku ehk saksa tehno- ja tantsumuusika lipulaeva Scooteri kontsert nende uue maailmaturnee raames.

Kolmapäevasele festivalile paneb laupäeval punkti 90 ´ ndatest tuntuks saanud lugudele ja artistidele keskenduv We Love The 90´s programm. 

Uuenenud muusikafestivali muudab põnevaks see, et retromuusikaaustajale jagub melu ja nautimist kolmeks päevaks, kuid võimalik on soetada pilet vastavalt soovile ka ainult We Love The 90´sele, Scooteri täispikale soolo kontserdile või We Love The Millenium festivalipäevale.

29.07.2021 - WE LOVE THE MILLENIUM

Esimeste We Love The Millenium festivali artistidena kuulutatakse välja:

CASCADA - Saksa tantsumuusika edukaimaks milleeniumi-artistiks nimetatud laulja. Artisti enimtuntud lugu on cover Maggie Reilly 1992. aasta loost “Everytime We Touch,” mis vallutas ka näiteks Billboard Hot 100 tabeli, jõudes 10. kohale. UK Albumite Top 40 edetabelis jõudis nende album auväärsele 2. kohale. Cascada on suurt populaarsust kogunud just tuntud lugudest tehtud remiksidega nagu “Because The Night” ja “Miracle”, samuti ka oma lugudega nagu “Evacuate The Dancefloor”. 2013. aasta Eurovisioonil käis Cascada ka oma kodumaad, Saksamaad esindamas.

SASH! - Üle 22 miljoni plaadi müünud ja 65 korral kuld- ja plaatinumstaatusesse jõudnud "SASH!" on 90´ndate ja millenniumi muusika üks kuumemaid nimesid. Tänu omanäolisele elektroonilisele kõlale ja itaalia ning prantsuse keele kasutamisele lüürikas on Sash! Tänaseks üks Euroopa tuntumaid tantsumuusika artiste. Tema tuntuimadhitid on “Ecuador,” “Stay,” “Adelante” ja “Encore Un Fois.”

GROOVE COVERAGE - Saksa tantsumuusika tõeline megastaar, kes on ennekõike tuntud hittidega “Moonlight Shadow,” “God is a Girl,” “7 Years and 50 Days” ja legendaarse Alice Cooperi hittloo “Poison” coveriga. Groove Coverage on suutnud ka kanda kinnitada Aasias, kus pidevalt tuuril käiakse ja kus nende lugu „She“ on näiteks ühe Hiina populaarseimatelesaate tunnuslugu. Groove Coverage on ülemaailmselt müünud pea 15 miljonit albumit ja singlit.

 SYLVER - Aastal 2000 asutatud Belgia juurtega muusika grupp, mille repertuaari kuulub peamiselt pop-tantsumuusika. Sylverisse kuuluvad vokalist Silvy de Bie, klahvpillimängija ja laulukirjutaja Wout Van Dessel ning kitarrist John Miles juunior. Sylveri esimene singel oli ''Turn the Tide'', mis vallutas esikohti ja millega võideti kuldplaat.

 ALICE DJ - Hittlood nagu "Better Off Alone" ja "Back In My Life" on kuulsaks teinud Alice Deejay ja ühtlasi temast ka Hollandi ühe nõutuima tantsumuusika staari.

30.07.2021 - SCOOTER - GOD SAVE THE RAVE

Uut maailmaturneed alustanud saksa tehno- ja tantsumuusika suurnimi SCOOTER annab pürotehnika ja eriefektidega vürtsitatud täispika soolokontserdi 30. juulil 2021 Tallinna Lauluväljakul.

Scooter toob lisaks suurele pürotehnika pargile kaasa ka võimsad LED-ekraanid. "God Save The Rave" maailmatuur saab alguse koduselt Saksamaalt peale mida väisatakse aasta jooksul paljusid erinevaid riike üle maailma. Muuhulgas võib Scooterit pidada väga eriliseks tänu sellele, et nad on erinevate tantsumuusika stiilidega olnud alati müügitabelite tipus. Scooter on põiminud oma muusikas nii hardcore, hardstyle, jumpstyle, hands up, elektro kui trance-muusika tunnuseid. Tehno- ja tantsumuusika legend on enim tuntud oma suurhittide "Fire", "How Much is the Fish", "Maria",  "4 AM" ja "Hyper, Hyper" järgi. Scooter on Eestis pälvinud alati suure publiku poolehoiu, nii tuues mõni aasta tagasi Tartu Laululavale pea 10 000 inimest kui ka kolm aastat tagasi, tuues pea samaarvulise publiku Tallinna Lauluväljakule festivali We Love The 90´s ühe peaesinejana.

SOOJENDUSARTISTID

DJ JEROME (GER)
www.facebook.com/marceljerome.gialeles

CITYFLASH feat. Laura-Ly (Biggest Live Show) (EST)
"Don´t Leave Me, Home, Tic Tic, Kriminaal jpt."
(Kontor Records, Mental Madness Records)
www.facebook.com/cityflash

31.07.2021 - WE LOVE THE 90´s

Esimesed We Love The 90´s festivalil üles astuvad artistid:

♛ KATRINA & The Band (ex Waves) - Inglismaa au ja uhkus. 1997. aastal saareriigile kulda ja karda toonud Eurovisiooni võiduga on neil kindel koht paljude lembelaulude armastajate seas.

♛ ICE MC - Inglismaa Eurodance räppar, keda tuntakse selliste megahittide järgi nagu "Take Away The Colour", "Think About The Way" ning "It's a Rainy Day."

♛ ALEXIA – Itaalia 90ndate aastate tantsumuusika üks eredamaid tähti, keda Eestis tuntakse peamiselt tema hittide "Uuh La La La" ja "Summer Is Crazy" järgi. Lisaks tema meeletule soolokarjääri edule, alustas Alexia oma karjääri koos suurartisti ICE MC´ga, kellega laulis ta selliseid hitte nagu "Think About The Way" ning "It´s a Rainy Day". 

♛ SIN WITH SEBASTIAN - Saksamaa popmuusika staar, kes sai tuule tiibadesse 1995. aastal ja tõusis oma esimese singliga “Shut Up (And Sleep With Me)” kõikvõimalike muusikaedetabelite tippu.

♛ LONDONBEAT - 1991. aastal vallutas Billboardi ja Euroopa edetabeleid ning kirjutas end igaveseks muusikaajalukku aegumatute megahittidega “I’ve Been Thinking About You”, “You Bring On The Sun” ja “A Better Love”. Nad on välja lasknud kokku kuus edukat stuudioalbumit ning on ühed menukaimad 1990. aastate tantsumuusika tähtedest, kes on ka mitmel korral Eestit väisates andnud tõeliselt menukaid kontserte.
 

Tallinna Lauluväljakul esinevad festivali raames:

SCOOTER
CASCADA
GROOVE COVERAGE
SASH!
ICE MC
ALEXIA
SIN WITH SEBASTIAN

CITYFLASH ft. LAURA-LY

SYLVER
 
ALICE DJ

KATRINA & The Band
 
LONDONBEAT

PILETIHINNAD:

Esimesed 500 3-päeva festivalipassi - 35 €
NB! 3-päeva festivali tavapassi ostes vali esmalt odavam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi!

Kuni 31.12.2019 (k.a.):

*  3-päeva festivalipass - 39 €
*  3-päeva Fanzone festivalipass - 59 €
*  3-päeva VIP-pilet - 159 €

Alates 01.01.2020:

*  3-päeva festivalipass - 49 €
*  3-päeva Fanzone festivalipass - 69 €
*  3-päeva VIP-pilet - 179 €
(sisaldab: 200 vaba valikuga istekohta poodiumil, eraldi vip parkla, eraldi tasulist baari ainult vip-idele ja tasuta wc-d)
NB! Ürituse korraldajal on õigus teha programmis muudatusi!
Eelmine
16-17.07.2021 - Väinjärve Veepidu

1 vastus

Email again:
Kev 21. detsember 2020
Kus eraldi saab Scooterile osta?