29.07-31.07.2021 - We Love The 90´s Tallinn

Festival WE LOVE THE 90´s / MILLENIUM toimub juba kuuendat aastat ning seekord astub üles ka SCOOTER!

29.07-30.07-31.07.2021 toimub Tallinna Lauluväljakul taaskord regiooni üks suuremaid retro muusikafestivale We love the 90’s. 

Festival toimub täiesti uues kuues, artiste jagub lausa kolmele päevale!

Neljapäeval, 29. juulil alustatakse milleeniumimuusika ehk We love the MILLENIUM päevaga.

Reedel, 30. juulil toimub eestlaste suure lemmiku saksa tehno- ja tantsumuusika lipulaeva SCOOTER kontsert.

Kolmepäevasele festivalile paneb laupäeval, 31. juulil punkti 90ndatest tuntuks saanud lugudele ja artistidele keskenduv We love the 90’s programm.

29.07.2021 - WE LOVE THE MILLENIUM - väravad kell 17.00

CASCADA - Saksa tantsumuusika edukaimaks milleeniumi-artistiks nimetatud laulja. Artisti enimtuntud lugu on cover Maggie Reilly 1992. aasta loost "Everytime We Touch", mis vallutas ka näiteks Billboard Hot 100 tabeli, jõudes 10. kohale. UK Albumite Top 40 edetabelis jõudis nende album auväärsele 2. kohale. Cascada on suurt populaarsust kogunud just tuntud lugudest tehtud remiksidega nagu "Because The Night" ja "Miracle" , samuti ka oma lugudega nagu "Evacuate The Dancefloor". 2013. aasta Eurovisioonil käis Cascada ka oma kodumaad, Saksamaad esindamas.

SASH! - Üle 22 miljoni plaadi müünud ja 65 korral kuld- ja plaatinumstaatusesse jõudnud "SASH!" on 90´ndate ja millenniumi muusika üks kuumemaid nimesid. Tänu omanäolisele elektroonilisele kõlale ja itaalia ning prantsuse keele kasutamisele lüürikas on Sash! Tänaseks üks Euroopa tuntumaid tantsumuusika artiste. Tema tuntuimad hitid on "Ecuador ", "Stay", "Adelante" ja "Encore Un Fois".

GROOVE COVERAGE - Saksa tantsumuusika tõeline megastaar, kes on ennekõike tuntud hittidega "Moonlight Shadow", "God is a Girl", "7 Years and 50 Days" ja legendaarse Alice Cooperi hittloo "Poison" coveriga. Groove Coverage on suutnud ka kanda kinnitada Aasias, kus pidevalt tuuril käiakse ja kus nende lugu "She" on näiteks ühe Hiina populaarseimatelesaate tunnuslugu. Groove Coverage on ülemaailmselt müünud pea 15 miljonit albumit ja singlit.

 ALICE DJ - Hittlood nagu "Better Off Alone" ja "Back In My Life" on kuulsaks teinud Alice Deejay ja ühtlasi temast ka Hollandi ühe nõutuima tantsumuusika staari.

30.07.2021 - SCOOTER - väravad kell 17.00

Saksa tehno- ja tantsumuusika suurnimi "SCOOTER" annab pürotehnika ja eriefektidega vürtsitatud täispika soolokontserdi 30. juulil 2021 Tallinna Lauluväljakul. 

SCOOTER toob lisaks suurele pürotehnika pargile kaasa ka võimsad LED-ekraanid. 
SCOOTER on eriline tänu sellele, et nad on erinevate tantsumuusika stiilidega olnud alati müügitabelite tipus. SCOOTER on põiminud oma muusikas nii hardcore, hardstyle, jumpstyle, hands up, elektro kui trance-muusika tunnuseid.

Tehno- ja tantsumuusika legend on enim tuntud oma suurhittide "Fire", "How Much is the Fish", "Maria", "4 am" ja "Hyper, Hyper" järgi. Scooter on Eestis pälvinud alati suure publiku poolehoiu, tuues mõni aasta tagasi Tartu Laululavale pea 10 000 inimest, kui ka neli aastat tagasi, tuues pea samaarvulise publiku Tallinna Lauluväljakule festivali "We Love The 90’s" ühe peaesinejana.

SOOJENDUSARTISTID

DJ JEROME - Saksamaalt pärit tantsumuusika DJ ja produtsent. Jerome on suurt populaarsust kogunud youtubes lugudega "You & Me" ning "Light" viimasel on youtubes vaatamisi juba üle 33 miljoni.
www.facebook.com/marceljerome.gialeles

♛ CITYFLASH feat. LAURA-LY - Esmakordselt esinevad laval suure live showga, mille käigus tulevad esitlusele kõik tuntud hitid "Don´t Leave Me", "Home", "Tic Tic""Kriminaal" jpt.
www.facebook.com/cityflash

31.07.2021 - WE LOVE THE 90´s  - väravad kell 16.00

♛ KATRINA & The Band (ex Waves) - Inglismaa au ja uhkus. 1997. aastal saareriigile kulda ja karda toonud Eurovisiooni võiduga on neil kindel koht paljude lembelaulude armastajate seas.

♛ ICE MC - Inglismaa Eurodance räppar, keda tuntakse selliste megahittide järgi nagu "Take Away The Colour", "Think About The Way" ning "It's a Rainy Day."

♛ EAST 17 - 1990ndate aastate tantsusaalide kuulsamaid artiste! "East 17" on üks oodatumaid ja suurima kuulajaskonnaga retrostaare Eestis. Bänd on müünud maailmas ligi 20 miljonit plaati. Neil on 18 Top 20 singlit ja neli Top 10 albumit. Suurimad bändi hittlood on tantsumuusika kogumikes leidnud endale kindla koha: "Stay Another Day", "Deep", "House of Love", "It’s Allright", "Thunder", "Let It Rain", "Holm My Body Tight", "All Around the World" ja paljud teised.

♛ SIN WITH SEBASTIAN - Saksamaa popmuusika staar, kes sai tuule tiibadesse 1995. aastal ja tõusis oma esimese singliga "Shut Up (And Sleep With Me)" kõikvõimalike muusikaedetabelite tippu.

♛ JULIA VOLKOVALavale astub Julia Volkova ansamblist T.A.T.U. esitades kõiki vanu ja uusi hitte (vanad hitid ehk TATU hitid). 
Duo T.A.T.U. loodi 1999. aastal Ivan Šapovalovi poolt Moskvas. T.A.T.U. on kõige edukam rahvusvaheline pop-grupp Venemaalt, kelle fännid asuvad üle kogu maailma. Nende debüütalbum "200 по встречной" ("200 po vstretšnoi") oli esimene vene album, mis saavutas kuldse koha rahvusvaheliselt. Nende esimese ingliskeelse albumi "200 km/h in the Wrong Lane t.A.T.u." avaldamisest sai bändist esimene artist, kes sai IFPI Platinum Europe Awardi sama albumi eest kahes keeles. Kuna T.A.T.U. kooseisust on alles jäänud Julia Volkova siis tema esitabki kõik hitid isiklikult.

Tallinna Lauluväljakul esinevad festivali raames:

SCOOTER
CASCADA
GROOVE COVERAGE
SASH!
ICE MC
EAST 17
SIN WITH SEBASTIAN

CITYFLASH ft. LAURA-LY

DJ JEROME
 
ALICE DJ

KATRINA & The Band
 
JULIA VOLKOVA

PILETIHINNAD:

*  Kolme päeva festivalipass - 59 €
*  Kolme päeva Fanzone festivalipass - 79 €
*  Kolme päeva VIP-pilet - 189 €
*  Lastele vanuses kuni 9a (k.a) sissepääs koos pileti ostnud täisealise saatjaga tasuta.

LISAINFO:

*  Üritus toimub vabas õhus.
*  Ligipääs ratastooliga on olemas.
*  Fotoaparaat ega kaamera ei ole lubatud.
*  Vihmavarjud ei ole lubatud.
*  Fanzone on eraldatud tsoon lava ees.
*  VIP-pilet sisaldab eraldatud poodiumil laulukaare all vabalt valitud isekohta, tasuta wc-d, eraldi vip parklat, eraldatud tasulist baari.

Piletite arv on piiratud!

Üritustel osalemiseks ei pea tegema COVID-19 testi ega omama teisi tõendeid!

Korraldaja on võtnud vastu otsuse, et viib ürituse läbi vastavalt Vabariigi valituse poolt kehtestatud inimeste piirmäära arvule ehk arvule, millega testimine ei ole vajalik.

Kui sa tunned end halvasti või kahtled oma tervislikus seisundis palume jääda koju.

Soovime Teile meeldivaid elamusi.

Loud'n Live Promotions Estonia koostöös JFK-ga

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha kellaaegades ja programmis muudatusi!
Eelmine
16-17.07.2021 - Väinjärve Veepidu